پکیج آموزش فاندامنتال و سنتیمنتال ارز های دیجیتال

کاربرد دوره آموزش تحلیل بنیادی و سنتیمنتال ارزهای دیجیتال چیست؟

 

تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال شامل دقیق شدن در اطلاعاتی است که از یک دارایی قابل سرمایه‌گذاری به دست می‌آید. به طور مثال، قصد داریم در مورد افرادی که روی یک دارایی قابل سرمایه‌گذاری مشارکت کرده‌اند، اطلاعات کسب کنیم یا در مورد گروهی که روی یک پروژه قابل سرمایه‌گذاری کار می‌کنند، مطالعه و تحلیل انجام دهیم. هدف ما از انجام این تحقیق و بررسی این است که بفهمیم آیا آن دارایی بیش از حد ارزش‌گذاری شده است یا خیر. پس از کسب اطلاعات می‌توانیم از آن‌ها برای ورود به معاملات ارز دیجیتال استفاده کنیم.

معامله دارایی‌هایی با نوسان قیمتی بالا همچون ارزهای دیجیتال به مهارت نیاز دارد. انتخاب استراتژی، به دست آوردن ادراک درستی از دنیای وسیع معاملات (ترید کردن)، تسلط پیدا کردن بر تحلیل تکنیکال و فاندامنتال دسته‌ای از مطالب کاربردی هستند که آن‌ها را باید بیاموزیم.

در مورد تحلیل تکنیکال می‌توانیم از بعضی روش‌های تخصصی استفاده کنیم که در بازارهای مالی سنتی هم استفاده می‌شود. بسیاری از تریدرهای ارز دیجیتال از همان شاخص‌های تکنیکالی استفاده می‌کنند که در بورس فارکس و بورس کالا به کار می‌روند. ابزارهایی مانند شاخص MACD، RSI و Bollinger Bands فارغ از نوع کالای مورد معامله، برای پیش‌بینی رفتار بازار استفاده می‌شوند. استفاده از چنین ابزارهایی برای تحلیل تکنیکال در حوزه ارز دیجیتال هم پرطرفدار است.

تحلیل تکنیکال مطالعه تاریخچه تغییرات قیمت برای پیش‌بینی همین تغییرات در آینده است. تحلیل تکنیکال بخش عمده و جالب توجه ترید کردن را تشکیل می‌دهد که بیشتر بر اساس روانشناسی انسان است. در مقابل تحلیل فاندامنتال به بررسی اساس و بنیاد یک دارایی می‌پردازد یا به عبارت دیگر به بررسی هر جنبه‌‌ای می‌پردازد که روی ارزش کلی یک دارایی تأثیر می‌گذارد.

تحلیل فاندامنتال مفهوم ساده‌ای دارد. این تحلیل می‌گوید اگر بتوانید تشخیص دهید که یک دارایی از ارزش ذاتی برخوردار است ولی این ارزش با قیمت فعلی آن متناسب نیست، از لحاظ تئوری بر اساس تحلیل خود می‌توانید از معامله آن دارایی در آینده سود کسب کنید.

در واقع ما باید پروژه‌هایی را پیدا کنیم که تشخیص می‌دهیم شانس موفقیت زیادی دارند. وقتی روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کردیم و تیم پروژه توانایی خود را ثابت کرد، توجه سرمایه‌گذاران دیگر هم به آن پروژه جلب خواهد شد. همین موضوع تغییرات قیمتی پربازده‌تر را به همراه خواهد داشت. پس تحلیل فاندامنتال به این معنی است که برای تعیین ارزش سرمایه‌گذاری خود در آینده به بررسی بپردازیم.

تحلیل فاندامنتال به طور عکس هم ممکن است عمل کند. این تحلیل می‌تواند به ما گوش‌زد کند تا از بازار خارج شویم یا در معاملات آتی دستور فروش را صادر کنیم. به این معنی که ممکن است حین بررسی‌ها به دارایی‌هایی با ارزش بازار بزرگ برخورد کنیم و تشخیص دهیم این دارایی بیشتر از ارزش واقعی‌اش به آن بها داده شده است. در تحلیل فاندامنتال به این‌گونه موارد زیاد برمی‌خوریم. در مورد این نوع از دارایی‌ها می‌توانیم از کاهش قیمتشان سود کسب کنیم که به اصطلاح به این عمل Short گرفتن می‌گویند.

با این تفاسیر اگر بتوانید پتانسیل پیشرفت یک پروژه در آینده را شناسایی کنید یا بفهمید یک پروژه در حال حاضر کمتر از آنچه واقعا ارزش دارد، در بازار ارزش‌گذاری شده است، می‌توانید سود کسب کنید. دوره آموزش تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال برای تقویت مهارت‌های شما در این زمینه طراحی شده است.

هدف از یادگیری دوره آموزش تحلیل بنیادی و  سنتیمنتال ارزهای دیجیتال چیست؟

در تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال اگرچه شیوه تحلیل تقریبا مشابه روشی است که در بازارهای مالی سنتی استفاده می‌شود، اما در واقع نمی‌توانیم عملکرد این روش ها را با آزمون و خطا روی دارایی‌های دیجیتال بسنجیم. برای رسیدن به تحلیل فاندامنتالی مناسب ارزهای‌دیجیتال، باید بفهمیم هرکدام چطور تولید ارزش می‌کنند.

شبکه‌های ارزدیجیتال را نمی‌توان با همان دیدی که کسب‌وکارهای سنتی را ارزیابی می‌کنیم، بسنجیم. اگر شباهتی وجود داشته باشد آن شباهت پیشنهاد خریدهای بیت‌کوین به بورس کالاست. اما با وجود ارزهای دیجیتال متمرکز (مثل ارزهایی که سازمان‌ها صادر کرده‌اند)، معیارهای تحلیل فاندامنتالی که برای تحلیل بازارهای سنتی استفاده می‌شوند، حرف زیادی برای گفتن ندارند.

بنابراین هدف از برگزاری دوره آموزش تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال این است که به عنوان یک معامله‌گر ارز دیجیتال بتوانیم تشخیص دهیم که چه چیزی منجر به افزایش، کاهش یا راکد شدن قیمت ارز می‌شود.

ویژگی‌های متمایز دوره آموزش تحلیل فاندامنتال و  سنتیمنتال ارزهای دیجیتال چیست؟

این دوره نه تنها از شما یک معامله‌گر و تریدر حرفه‌ای می‌سازد، بلکه یک موقعیت شغلی بسیار خوب را هم برایتان فراهم می‌کند. موسسه علمی پژوهشی اپکس در نظر دارد تا از دانشجویان و دانش‌پژوهان این دوره در جهت تکمیل کادر خود بهره ببرد.

تنها کافی است این آموزش را تهیه کنید و به پایان برسانید. در این صورت برای استخدام در این موسسه به یک مصاحبه کاری دعوت می‌شوید. موقعیت‌های کاری مجموعه اپکس به شرح زیر است:

تحلیل‌گر بازار ارزهای دیجیتال
مدرس دوره‌های مالی تحت نظارت اپکس
مشاور سرمایه‌گذاری و آموزشی
پروژهش‌گر بخش تحقیق و توسعه


دوره آموزش تحلیل فاندامنتال و  سنتیمنتال ارزهای دیجیتال مناسب چه کسانی است؟


 تمام فعالان حوزه بورس و سرمایه‌گذاری
  علاقه‌مندان به فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال
 افرادی که دوست دارند در ایران درآمد دلاری به دست آورند
 کسانی که به افق دید بلندتری دارند
بعد از فراگیری دوره آموزش تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟
 بازارها همیشه قابل پیش‌بینی نیستند. بنابراین با تجزیه و تحلیل اخبار حداقل می‌توانید دلایلی که به احتمال زیاد منجر به تغییرات بازار شده‌است را دریابید.
 یک معامله‌گر خوب می‌داند چه زمانی معامله کند. با گذراندن این دوره خواهید توانست روندهای بازار را شناسایی کنید و ناحیه‌هایی را تعیین کنید که از روی آن‌ها بتوانید به طور قابل اطمینانی پیش‌بینی کنید که چه اتفاقاتی در حال افتادن است.
خواهید توانست تراکنش‌های ارز دیجیتال را با دقت و آگاهی بررسی کنید.
منابع، پیش‌نیازها و منابع مکمل برای فراگیری دوره آموزش تحلیل بنیادی ارزهای دیجیتال چیست؟

اگر می‌خواهید بهره کافی از دوره آموزش تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال را ببرید، بهتر است با فضای ارز دیجیتال و تحلیل آن تا حدودی آشنا باشید. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از گذراندن این دوره، درس‌های زیر را مشاهده کنید:

  • آموزش همگانی سرمایه‌گذاری
  • آموزش آشنایی با بازارهای ارز دیجیتال
  • آموزش آشنایی با بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال


سرفصل‌های دوره آموزش تحلیل بنیادی و  سنتیمنتال ارزهای دیجیتال چیست؟

در این دوره آموزشی، تکنولوژی بلاکچین و موارد مربوط به حوزه آموزش ارز دیجیتال  را دقیق‌تر می‌آموزیم و تمام عواملی را که بر تغییرات قیمتی ارزهای دیجیتال تاثیر می‌گذارند، بررسی می‌کنیم. عواملی که باعث ایجاد تغییرات ارزشی می‌شوند به ما کمک می‌کنند تا بتوانیم مناسب‌ترین زمان برای ورود یا خروج در معاملات ارز دیجیتال را پیدا کنیم.

در این دوره منابع خبری دسته اول را مورد بررسی قرار می‌دهیم و هر خبر را عنوان به عنوان بررسی می‌کنیم تا بدانیم هرکدام تا چه مقداری تاثیرگذار خواهد بود.
آموزش تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال مانند سایر بخش‌های ارزهای دیجیتال، نیازی به هیچ نرم‌افزار منحصر به فردی ندارد؛ تنها از طریق پایگاه‌های خبری ارز دیجیتال و دیگر امکانات تحت وب می‌توانیم به تحلیل فاندامنتال بپردازیم. یادگیری فاندامنتال ارز دیجیتال از اهمیت بسیار بالایی در راستای درک عمیق معامله‌گر در هنگام خرید و فروش ارز دیجیتال برخوردار است.

لیست پخش دوره
فصل بلاک چین keyboard_arrow_down

بلاکچین چیست؟

انواع بلاکچین

هش و یکتایی بلاک‌ها

نودها و انتقال اطلاعات در بلاکچین

فاندامنتال مثبت keyboard_arrow_down

سایت coindar و coinmarketcal

فاندامنتال های مثبت (1)

فاندامنتال های مثبت (2)

فاندامنتال منفی و کاربرد ها keyboard_arrow_down

فاندامنتال منفی

بررسی ارزها و صرافی‌ها

آموزش سنتیمنتال ارزهای دیجیتال keyboard_arrow_down

تحلیل فاندامنتال پیشرفته و روانشناسی ارزهای دیجیتال

مسیر معامله‌گری و تاثیرات بازار بر روی ما

ریشه‌شناسی رفتاری و نقش‌آفرینان بازار

معماله‌گران بازارهای مالی

حالت‌های روانی معامله‌گران در بازار سرمایه

چرخه روانشناسی ترید و جمع‌بندی مباحث

دامیننس

دامیننس- بخش دوم

کریپتوکوانت

بررسی ارزهای برتر و ارزهای زیان‌ده

سخن پایانی

نام محصول : پکیج آموزش فاندامنتال و سنتیمنتال ارز های دیجیتال
نام مدرس :
سطح اموزش :
زمان اموزش : 5 ساعت

قیمت : 230,000 تومان
تخفیف : 40,000 تومان
قیمت کل: 190,000 تومان
پرسش خود را اینجا یادداشت کنید.
{{item.FullName}} {{item.CreateDate}}

{{item.Question}}

{{item.Dislikes}}
{{subitem.FullName}} {{subitem.SubCreateDate}}

{{subitem.Question}}

{{subitem.Dislikes}}