تعداد آدرس های غیر صفر اتریوم به رکورد جدیدی رسید

زمان مطالعه: 5

 

تعداد آدرس‌های اتریوم با موجودی غیر صفر درست مانند سال گذشته. به بالاترین حد خود رسیده است .

طبق اطلاعات سایت داده‌های بلاک چین Glassnode، اکنون ۷۱،۳۶۴،۷۸۸ آدرس وجود دارد که مقداری از دومین ارز دیجیتال بزرگ را بر اساس ارزش بازار در خود جای داده است.

در 30 دسامبر سال گذشته، این عدد به 51,491,730 رسید و از آن زمان 38 درصد افزایش یافته است. در آن زمان یکی از مهم ترین دلایل این رشد را پا گرفتن حوزه DeFi و پروژه های این مجموعه می دانستیم.

اما این بار بازار NFT احتمالا سهم زیادی در این امر داشته اندپ. NFTها، توکن‌های مبتنی بر بلاک چین که می‌توانند مالکیت تقریباً هر چیزی را ثابت کنند، امسال با تبدیل شدن به جریان اصلی - به‌ویژه در دنیای هنر - محبوبیت بیشتری پیدا کردند. دلیل خوبی وجود دارد که رمزگشایی رونق NFT را به‌عنوان بزرگ‌ترین داستان کریپتو در سال جاری نامید - پدیده‌ای که احتمالاً توجه بیشتری را نه تنها به اتریوم، بلکه به سایر بخش‌های بزرگ‌تر دنیای ارزهای دیجیتال جلب کرده است.

بیشتر NFT ها بر روی بلاک چین اتریوم ساخته می شوند (اگرچه سایر بلاک چین ها مانند Solana در حال پیشرفت هستند)، و برای خرید و فروش NFT ها، به آدرس یا کیف پول اتریوم نیاز دارید.

مت آرون، سرپرست پروژه در UniWhales DAO، که ابزار و تحقیق داده‌های تجزیه و تحلیل DeFi را ایجاد می‌کند، به Decrypt گفت: «NFT‌ها نقش بزرگی در افزودن کیف پول‌ها و کاربران جدید به اکوسیستم اتریوم داشتند. برای بخش خوبی از سال، تراکنش‌های OpenSea بیشتر از هر dApp دیگری مصرف می‌کردند.

مقالات مرتبط

نظرات کاربران
تا کنون کسی برای این مطلب نظری نداده است. اولین نفری باشید که نظر می دهد!
{{comment.creator}} {{comment.createDate}}
{{comment.description}}
{{reply.creator}} {{reply.createDate}}
{{reply.description}}
{{blog.content.commentsForm.errorMessage}}
{{blog.content.commentsForm.successMessage}}